sport
tenisstolowy.sport.walbrzych.pl

Tenis stołowy w Wałbrzychu i okolicach, wałbrzyski tenis stołowy.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Pożegnanie z wakacjami w Goczałkowie Górnym
2008-09-04 10:02

Ostatnie dni tegorocznych wakacji młodzież z Goczałkowa Górnego spędziła na sportowo. Rywalizowano m. in. w piłkę nożną i tenisa stołowego.
W turnieju piłkarskim, który odbył się w dniu 28 sierpnia lepsi od miejscowej drużyny okazali się podopieczni sołtysa Zbigniewa Kołodzieja z Jaroszowa. Wygrali oni z gospodarzami 3:2. Nie powiodło się też starszej młodzieży z Goczałkowa Górnego, która przegrała 2:6 z Lusiną, która występuje na co dzień w piłkarskiej klasie B.
Turniej tenisa stołowego rozegrano z kolei 30 sierpnia. Najlepszym juniorem został Grzegorz Jawilak, a w kategorii seniorów bezkonkurencyjny był Dariusz Białous. Wśród widowni można było zobaczyć m. in. przedstawicieli miejscowej rady sołeckiej, radnego Rady Miejskiej w Strzegomiu, Ryszarda Żmijewskiego oraz kierownika Biura ds. Wsi w UM w Strzegomiu, Alicję Czekajło.


Wyniki turnieju:
JUNIORZY
Grzegorz Jawilak
Krystian Badyna
Patryk Szczogryn

SENIORZY
Dariusz Białous
Marek Sztandarski
Andrzej Kowszyn

Warto jeszcze dodać, że ostatni dzień wakacji młodzież z Goczałkowa Górnego spędziła na strzegomskich basenach.
W imieniu sołtysa, Andrzeja Kowszyna, dziękujemy burmistrzowi Strzegomia - Lechowi Markiewiczowi oraz radnemu - Ryszardowi Żmijewskiemu za pomoc w ufundowaniu nagród.

Źródło: strzegom.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: